Kúpiť činkové sety – e-shop

Sprievodca výberom setov


Činkový set  >  Činky pomáhajú chudnúť

Činky pomáhajú chudnúť

Potrebujete schudnúť, ale nie poskakovaním? Účinný spôsob, ako vytvarovať telo v krátkom čase, predstavuje posilňovanie s činkami. Spojené s rýchlou chôdzou alebo jazdou na bicykli a odľahčenou stravou zaistí až kilogramový úbytok tuku týždenne.

Ženy zatiaľ činky moc v obľube nemajú, ale neprávom. Chudnutie ide s nimi totiž oveľa lepšie, pretože posilňovanie zvyšuje svalovú hmotu, a tá spotrebuje viac kalórií. Tiež zrýchľuje metabolizmus, takže telo pracuje ešte mnoho hodín po odcvičení.

K ďalším efektom posilňovania s činkami patrí obnova hustoty kostí a zníženie rizika infarktu a mŕtvice. Podľa nových štúdií sa s ohľadom na zdravotný stav odporúča aj vo vysokom veku.

Dámy oceňujú na moderných činkách aj peknú farbu, praktickú umývateľnosť či zarovnanú plôšku. Aj tieto detaily sú dôležité, pretože cvičenie má baviť a zlepšovať náladu.

Je nutné, aby posilňovanie s činkami (pre efekt trikrát týždenne) začala štvrťhodinka zahrievacích a naťahovacích cvikov.

Zdieľajte článokOdporúčame činkové sety


Ďalšie novinky

Madonna má najradšej dvojkilové činky

Populárna speváčka Madonna bude mať tento rok už 58 rokov, ale stále vyzerá výborne, pretože o seba veľmi dbá. Od športu si odpočinie iba jediný deň v týždni. 

všetky novinky